Archive - Jan 13, 2023

Date


Завтра, 14 січня, Свята Українська Православна Церква відзначає велике свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, вшановує пам’ять святителя Василія Великого та розпочинає Новоліття. В канун цього святкового дня Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Вечірнє Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство єпархії. Розділити радість молитви на Богослужіння зібралися прихожани храму.


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов просить відгукнутися усіх небайдужих: «Друзі! Один з підрозділів ЗСУ потребує будматеріалів для облаштування своїх позицій. А саме потрібно: молотки, сокири, лопати, цвяхи, саморізи, листи QSB (по можливості), лінолеум (по можливості), металеві чайники, скоби, плівка рулонна (чорна), накладні розетки, вимикачі, листи металу під буржуйки. Якщо у когось є можливість закрити якусь позицію -  пишіть мені у Фейсбук, або приносьте в храм св.мч.Іоанна-Воїна!!!


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що завдяки людям, які постійно плетуть маскувальні сітки, ми змогли їх передати до одного з підрозділів національної гвардії України. Передали 3 сітки. А нам потрібно хоча б ще 3!!! Але не вистачає матеріалів. ДУЖЕ потрібна біла тканина (простирадла, підковдри та т.п.) - у кого є можливість приносьте в храм св.мч.Іоанна-Воїна.