Archive - Jan 2023

Date

January 29th


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає у Фейсбук історію справ милосердя нашої молоді: «Живе на Полтавщині одна дівчинка, про яку я вже писав раніше. Вона, як і мільйони українських дітей, бажає жити під тихим мирним небом. Але вона не тільки цього бажає - вона робить усе від неї залежне. Гроші, які вона могла витратити на іграшки, або на Смаколики, вона передає для військових. Завдяки Дарині Черненко ми змогли закупити цілу коробку одноразових душів для захисників.

January 28th


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про чергову допомогу на передову: «Нарешті з'явилася можливість відправити саперні лопатки до 46-ї бригади ДШВ. До саперок доклали хлопцям каву, від "Зелених дверцят", а  волонтерка Ірина Клепач - теплі устілки та хімічні грілки, а також завдяки усім небайдужим передали 200 свічок!

Хто бажає допомогти військовим - карта для допомоги 4441 1144 1592 3497

January 26th


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що разом з громадою храму продовжують виготовляти окопні свічки: «Наразі перевіряємо новий спосіб їх виготовлення. Результати приємні - свічка горить 5 годин та майже не коптить по зрівнянню з раніш зробленими свічами. В кого є можливість допомагати воїнам та всім нужденним – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров. Квітки Цісик (колишня Л. Товстого) 20-А, або пишіть в особисті повідомлення на Фейсбук.


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов вдячний всім за допомогу у виготовленні маскувальних сіток для наших захисників Батьківщини: «Сьогодні передали чергову партію маскувальних сіток для воїнів Національної Гвардії України НГУ. Дякую усім, хто без зупинки плете маскування для воїнів! Дякую усім, хто приносив тканину! В кого є можливість допомагати воїнам та всім нужденним – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров. Квітки Цісик (колишня Л.

January 24th


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов повідомляє, що Кременчуцька єпархія продовжує надавати допомогу ЗСУ. Завдяки парафіянам Свято-Троїцького храму, Усіхсвятської церкви та храму св.мч.Іоанна-Воїна було закуплено гемостатичні бинти та серветки, які підуть на укомплектування аптечок для наших захисників! Дякую Богу за кожного, хто не стоїть осторонь, та вносить посильну допомогу! В кого є можливість допомагати воїнам та всім нужденним – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров.

Pages