Archive - Sep 26, 2022

Date


Завтра, 27 вересня, Свята Українська Православна Церква молитовно відзначає двунадесяте свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. В канун свята Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Вечірнє Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука у співслужінні настоятеля храму протоієрея Анатолія Дружко, духовенства храму і єпархії. Вознести молитви Господу за мир в Україні зібралися православні міста. Під час великого славослов’я Митрополит виніс Святе Древо на центр храму, де було звершено чин Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про співпрацю з волонтерами, яку вони висвітлюють у Фейсбук: «Нас об’єднав звіт по збору медичних препаратів для військовослужбовців. Моя велика шана та подяка за допомогу необхідною медициною летить до Аленка Берг, Анастасія Бородєнкова, Oleksandr Vorobets, Олег Яницький, Костянтина Маслова.


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов продовжує співпрацю з волонтерами та разом з громадою храму інформує у Фейсбук про чергову допомогу воїнам: «Передали бійцям на передову необхідні речі. Спасибі Юрій Степаненко за термобілизну! Також передали гемостатики та ще трохи медичних препаратів. Надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби військових можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»