Archive - Sep 2022

Date

September 30th


30 вересня Семенівська громада на колінах провела в останню дорогу Героя-земляка Юрія Сергійовича Требіна, який ціною власного життя захищав Україну від російських окупантів. Церемонія прощання із захисником відбулася на площі перед адмінбудинком.  Чин відспівування новопреставленого воїна відслужив Архімандрит Алексій (Бур’янський) благочинний Семенівського округу. Народився Юрій Требін 26 січня 1978 року у Семенівці. Із 1985 по 1994 рік навчався у Семенівському НВК №1, був товариським і веселим хлопцем. Потім навчався у місті Полтава, де здобув спеціальність оператора газових котлів.

September 27th


Сьогодні Свята Українська Православна Церква молитовно відзначає двунадесяте свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука у співслужінні настоятеля храму протоієрея Анатолія Дружко, духовенства храму і єпархії. Гарячі молитви Господу за мир в Україні возносили кременчужани та гості міста. Біля винесеного з вівтаря напередодні свята Хреста Господнього було звершено чин поклоніння Хресту та проспівано величаніє.

September 26th


Завтра, 27 вересня, Свята Українська Православна Церква молитовно відзначає двунадесяте свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. В канун свята Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Вечірнє Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука у співслужінні настоятеля храму протоієрея Анатолія Дружко, духовенства храму і єпархії. Вознести молитви Господу за мир в Україні зібралися православні міста. Під час великого славослов’я Митрополит виніс Святе Древо на центр храму, де було звершено чин Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про співпрацю з волонтерами, яку вони висвітлюють у Фейсбук: «Нас об’єднав звіт по збору медичних препаратів для військовослужбовців. Моя велика шана та подяка за допомогу необхідною медициною летить до Аленка Берг, Анастасія Бородєнкова, Oleksandr Vorobets, Олег Яницький, Костянтина Маслова.


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов продовжує співпрацю з волонтерами та разом з громадою храму інформує у Фейсбук про чергову допомогу воїнам: «Передали бійцям на передову необхідні речі. Спасибі Юрій Степаненко за термобілизну! Також передали гемостатики та ще трохи медичних препаратів. Надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби військових можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»

Pages