Archive - Jul 2022

Date

July 28th


День Хрещення Київської Русі - особлива дата в церковному і цивільному календарі. Сьогодні Свята Українська Православна Церква молитовно відзначає день Святого рівноапостольного великого князя Володимира, у святому хрещенні Василія. Божественну Літургію  у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Помолитися Господу за мир в Україні зібралися православні міста.

July 27th


28 липня Свята Українська Православна Церква молитовно відзначає день Святого рівноапостольного великого князя Володимира, у святому хрещенні Василія. В канун літургійного спомину св. Володимира Великого, який у 988 році охрестив Київську Русь, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Вечірнє Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Напередодні 1034-ї річниці Хрещення Русі вознести молитви Господу зібралися православні міста.

July 26th


Всю нашу Семенівську громаду огорнула ще одна трагічна звістка - 27 березня загинув наш молодий земляк, головний сержант Андрій Володимирович Греба (07.12.1996р.н., с. Березина, Закарпатська область). Сталася ця непоправна втрата під час героїчної оборони  міста Маріуполь Донецької області. 06 квітня Президент України Володимир Зеленський  підписав Указ про відзначення Андрія Греби орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Сьогодні, 26 липня, відбулося прощання та відспівування нашого Героя у Всіхсвятському храмі с-ща Семенівка, Семенівського благочиння. «Герої не вмирають!

July 24th


У Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство єпархії. На Недільне Богослужіння вознести молитви Господу за мир зібралися православні міста. Після читання Святого Євангелія у слові проповіді Владика розповів пастві про святу княгиню Ольгу та преподав святительське благословення.

July 20th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про спільну роботу з волонтерами: «Зібрали і відправили велику коробку необхідних медичних засобів, які у великій кількості постійно розходяться на етапі порятунку та евакуації поранених! Волонтер Наталія Фоміна: Костянтин Маслов, дуже дякую за суттєву допомогу медикаментами! Особливо приємно буде нашим лікарям отримати ласощі від вас! Юлия Мезенцева, щиро дякую за чай і каву! Хочу пару слів сказати про тих, хто отримає посилку.

Pages