Archive - Jun 2022

June 30th


Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай відслужив панахиду за численними безвинно вбитими у наслідок ракетного удару РФ в ТЦ «Амстор». Разом з духовенством єпархії Його Високопреосвященство молився за упокій душ загиблих у Свято-Троїцькому храмі Кременчука. По завершенні Митрополит разом зі священством поклали квіти біля місця трагедії.


Возлюблені во Христі брати та сестри! З великою скорботою звертаюся до Вас, велика біда сталася на нашій землі. В наслідок ворожого ракетного удару зі сторони Російської Федерації по торгівельному центрі «Амстор», передчасно обірвалося життя великої кількості людей. Батьки втратили дітей, діти залишилися без батьків, сім’ї переживають великий смуток. Життя – безцінний дар. Віримо, що на всіх причетних до цього великого злодіяння чекає Суд Господній, який не омине їх ні в цьому житті ні в вічності. Хочеться наголосити, що згідно Святого Письма "Всі, хто візьме меча, від меча і загинуть".

June 29th


Настоятель Свято - Троїцького храму протоієрей Анатолій Дружко розповів про те, що громада храму закупила необхідні продукти харчування нашим воїнам на передову. Що саме потрібно та куди відправити сказала дружина одного з військового, який захищає Україну у одній з «гарячих точок». Тож дякуємо всім небайдужим, які жертвують кошти або допомагають продуктами та всім, що потрібно нашим мужнім хлопцям.

June 28th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов знову привіз необхідні ліки різних груп, які вже завтра поїдуть в бойові бригади до наших славетних медиків! Знову і знову дякую всім причетним за всебічну допомогу! Надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!

June 25th


Свято-Покровський храм с. Кам’яні Потоки постійно допомагає українським воїнам. Настоятель храму протоієрей Сергій Панчук розповідає, що цього разу було передано благодійну допомогу у вигляді солодощів, печива, лопат, сокир, рукавиць, затіняючої сітки воїнам ЗСУ, які на передовій  захищають нашу Україну від російської агресії. Також наш храм не припиняє молитися кожен день о 9.00 год про припинення війни та повернення миру Україні. Бажаємо усім Божого благословення! З Богом - разом до перемоги!

Pages