Archive - May 2022

Date

May 30th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповів добру і важливу новину - гемостатичні засоби доїхали до хлопців. Вони передавали слова вдячності усім, хто допомагає, зокрема протоієрею Костянтину Маслову та волонтеру Анастасії Бороденковій, а ще й за передачу хлопцям декількох аптечок. Нехай Господь благословляє захисників України та всіх, хто справами милосердя наближає нашу перемогу!


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов активно співпрацює з волонтерами по допомозі військовим, ось пряма мова, як вони розповідають про спільну працю: «Ми повернулися! Разом з Pavel  Koba ми їздили до людей, де не має світла, води, магазинів, де є обстріли і майже не привозять гуманітарну допомогу. А якщо і привезуть , то "хто встиг, той і отримав". Привезли з собою продуктові набори, які ми зібрали, дякуючи Anna Bietina  та Nova Ukraine.

May 29th


Сьогодні, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Вознести молитви Господу за мир прийшли православні міста. Після читання святого Євангелія Митрополит Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді.

May 28th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов щиро дякує за допомогу: друзі! Прибули ліки для наших захисників! Незабаром вони роз'їдуться по різних напрямках. Особлива подяка Волонтерському центру Тернопільського національного медичного університету ім. Горбачевського, а також невтомному волонтеру Khrystyna Mytsak, яка закуповує та відправляє допомогу в Україну! Нехай Господь благословляє захисників України та всіх, хто справами милосердя наближає нашу перемогу!

May 26th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що громада храму в чергове зібрала значну кількість продуктів, серед яких хліб, печиво макарони та інше. Продукти харчування відправлено сьогодні для тих людей, які знаходяться у зоні бойових дій. Нехай Господь благословляє захисників України та всіх, хто справами милосердя наближає нашу перемогу!

Pages