Archive - Apr 2022

April 30th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що завдяки допомозі підприємства "Кохнівський хлібзавод" ми змогли передати допомогу у вигляді 150 буханців хліба для мешканців с.Кам'яна Яруга Чугуївського району. Хліб роздав настоятель Свято-Миколаївського храму цього села протоієрей Георгій Юрій Набока. Тільки разом і лише допомагаючи один одному ми зможемо вистояти у цій війні! У нашому храмі не припиняється збір допомоги для ЗСУ та людей, що постраждали від війни!


В канун Неділі 2-ї після Пасхи, Апостола Фоми, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Вечірнє Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство єпархії. Вознести молитви Господу зібралися православні міста. За Богослужінням піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від російського ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

April 29th


У П'ятницю Світлої Седмиці вшановується пам'ять образу Божої Матері “Живоносне джерело”. Весь тиждень після Великодня вважається святковим, але Світла П’ятниця займає у ньому особливо почесне місце. Цього дня Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство єпархії.

April 27th


По благословенню Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая, 01 травня о 8.30 год у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука відбудеться зустріч Благодатного Вогню з Єрусалиму. Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!


По благословенню Високопреосвященнішого Миколая, митрополита Кременчуцького і Лубенського протоієрей Михаїл Ціко, настоятель Різдво-Богородичного храму м.Пирятин разом з церковною громадою надають допомогу ЗСУ та біженцям. З початку війни було тричі зібрано та передано допомогу до волонтерського центру, також надається допомога індивідуально по запитам від переселенців. Кожного четверга протоієрей Михаїл Ціко у волонтерському центрі служить молебні за воїнів, переселенців та за всіх тих, хто несе тяготи війни.

Pages