Archive - Oct 26, 2022

Date


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов ділиться публікацією волонтерки Наталії Фоміної в Фейсбук про надану допомогу: «Сьогодні Ігор знову поїхав на фронт після поранення. Поки проходив лікування, всі речі згоріли під обстрілами. Зібрали воїна спільними зусиллями, за що я щиро дякую: United Help Ukraine  за форму, берці, фліску, дощовик, карімати, аптечку. Юлії Самойленко і протоієрею Костянтину Маслову за ліки, засоби гігієни і консерви. Юлечко, окремо дякую за круту термуху!


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов звертається до кременчужан та дякує за вже передану допомогу: «Друзі! Частина посилок, які зібрали з вашою допомогою і передавали на передову, дісталася хлопців! Бійці 46 бригади, які служать на різних напрямках, вдячні кожному, хто бере участь у зборі допомоги для ЗСУ! Допомоги мало не буває. Навіть якщо це зовсім небагато (як нам здається), на передовій має велике значення! Збір допомоги відбувається постійно!


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов дякує громаді Кременчуцької єпархії за передачу чергової допомоги для наших захисників, одразу на кілька напрямків! Дякую всім величезне, хто бере участь у зборі, доставці та відправці допомоги, це Наталія Фоміна, Олександр Сайд, Ірина Клепач. Prêtre Alexandre Sadkowski. Ось як пишуть волонтери в Фейсбук: «Костянтин Маслов, щиро дякую Вам і кожному, хто передав нашим Захисникам ліки, засоби гігієни, миючі засоби, гемостатики, гідрогелеві засоби і смачні консерви!