Archive - Oct 2022

Date

October 30th


Сьогодні, у Неділю 20-ту після П‘ятидесятниці, Святого пророка Осії, преподобномученика Андрія Критського, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Вознести молитви Господу за мир в Україні зібралися православні прихожани та гості міста.

October 29th


З благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая з 13 по 21 листопада у Кременчуці триватиме Православна виставка-ярмарок. Запрошуємо усіх кременчужан та гостей міста у Свято-Троїцький храм (розташований в районі електростанції) придбати різноманітні ікони, духовну літературу, мед, ладан, ювелірні церковні вироби та багато інших речей, вироблених умілими руками майстрів. У ярмарку беруть участь храми та монастирі з Кременчуцької єпархії та всієї України.

October 28th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що сьогодні передали від Кременчуцької єпархії речі до благодійної організації волонтера Артема Марченко. Організація займається допомогою для людей, які вимушено залишили свої будинки через напад Росії на Україну. Спасибі Артем за турботу про людей! Збір допомоги відбувається постійно! Місце збору - храм св.мч.Іоанна-Воїна, Кременчук, пров. Л.Товстого, 20, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»

October 26th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов ділиться публікацією волонтерки Наталії Фоміної в Фейсбук про надану допомогу: «Сьогодні Ігор знову поїхав на фронт після поранення. Поки проходив лікування, всі речі згоріли під обстрілами. Зібрали воїна спільними зусиллями, за що я щиро дякую: United Help Ukraine  за форму, берці, фліску, дощовик, карімати, аптечку. Юлії Самойленко і протоієрею Костянтину Маслову за ліки, засоби гігієни і консерви. Юлечко, окремо дякую за круту термуху!


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов звертається до кременчужан та дякує за вже передану допомогу: «Друзі! Частина посилок, які зібрали з вашою допомогою і передавали на передову, дісталася хлопців! Бійці 46 бригади, які служать на різних напрямках, вдячні кожному, хто бере участь у зборі допомоги для ЗСУ! Допомоги мало не буває. Навіть якщо це зовсім небагато (як нам здається), на передовій має велике значення! Збір допомоги відбувається постійно!

Pages