Archive - 2021

Date


06 березня православні Кременчуцької єпархії, а також з усієї України, молитовно вшанують свято Козельщанської Ікони Божої Матері. Для зручності кременчужан до Козельщанського монастиря буде організовано поїздку двома автобусами загальною місткістю до 100 місць. Автобуси від’їжджають від Свято-Троїцького храму м. Кременчука о 7.00 год ранку. Бажаючі відвідати Козельщанський монастир мають напередодні виїзду зареєструватися у церковній крамниці Свято-Троїцького храму.

February 28th


У Неділю про блудного сина Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у храмі Апостолів Петра і Павла. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Богайчик, духовенство єпархії. Вознести молитви Господу зібралися православні містяни. Після читання Святого Євангелія Митрополит звернувся до пастви зі словом проповіді, пояснив притчу Господа про блудного сина та нагадав про важливість підготовчого періоду до Великого посту.

February 18th


Сегодня в Свято-Успенском кафедральном соборе г.Кременчуга почтили память внезапно умершего 10 лет тому в Киеве от сердечного приступа епископа Кременчугского и Лубенского Тихона. Молитвенно почтить память и вспомнить множество добрых дел Преосвященнейшего Тихона традиционно собрались прихожане и священнослужители со всей епархии. Во время Богослужения были вознесены молитвы за упокой души усопшего епископа Тихона, который около полутора лет возглавлял епархию и за этот небольшой промежуток времени запомнился многим своей просветительской деятельностью.

February 17th


З 23 лютого по 02 березня, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая, у Кременчуцькому Міському палаці культури відбудеться духовно-просвітницька православна виставка-ярмарок «СВІТ ПРАВОСЛАВ’Я». Щодня з 09 до 18.00 представляти різноманіття церковних товарів будуть представники багатьох приходів України, вони привезуть свічки, ладан, ароматичні олії, мед, домашнє сухе вино, шитво, друкарську продукцію, ювелірні вироби, вироби народно-художніх промислів, іконописну продукцію, одяг, сувеніри, аудіо- і відео матеріали тощо.

February 15th


15 лютого у парку «Воїнів інтернаціоналістів» відбувся меморіальний захід із нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. По благословенню Високопреосвященнішого митрополита Миколая Кременчуцького і Лубенського панахиду за загиблими воїнами відслужили секретар єпархії протоієрей Віктор Капертехов та протоієрей Анатолій Дружко.

Pages