Archive - 2021

December 26th


У 27-у Неділю після П’ятидесятниці, Святих Праотців, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Іосиф (Богайчик), духовенство єпархії. Вознести молитви Господу на Богослужіння під час Різдвяного посту зібралися прихожани собору. Після читання Святого Євангелія Владика Миколай виголосив проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, а причасників - з прийняттям святих Христових Таїн.

December 19th


Сьогодні віряни Святої Української Православної Церква молитовно вшановують пам’ять Святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця. Численні прихожани Свято-Успенського кафедрального собору м.Кременчука зібралися на Божественну Літургію, яку очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля собору архімандрита Iосифа (Богайчик) та духовенства єпархії. Це особливий день для добрих справ, адже Святий Миколай Чудотворець є одним з найшанованіших Святих християнської церкви, захисником дітей та покровителем мандрівників.

December 18th


19 грудня Свята Українська Православна Церква молитовно вшановує пам’ять Святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця – одного із найшанованіших в Україні та й у всьому світі Святих. Напередодні величного свята Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, разом зі священством та вірянами, возносив молитви до свого Небесного Покровителя у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука. Його Високопреосвященству на Вечірньому Богослужінні співслужили настоятель собору архімандрит Iосиф (Богайчик), духовенство єпархії.

December 17th


У день пам’яті Святої Великомучениці Варвари Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у храмі на честь Великомучениці Варвари м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Олександр Юрковський, духовенство єпархії. За Богослужінням молилися численні прихожани храму, адже Святу Варвару у всьому світі шанують як велику угодницю Божу, до якої моляться, щоб позбавитися від несподіваної смерті. Саме вона є заступницею і покровителькою шахтарів і всіх людей, які працюють на небезпечних професіях і умовах.

December 13th


13 грудня у храмі на честь Святого Апостола Андрія Первозванного на головне храмове свято прийшли віряни, щоб разом з Митрополитом Кременчуцьким і Лубенським Миколаєм та численним духовенством єпархії вшанувати пам'ять Апостола, котрий був першим покликаний Ісусом Христом на служіння й проповідь спасенного Царства Божого. Під час Богослужіння усі присутні молитовно вклонились особливо шанованій іконі Святого Апостола Андрія Первозванного з часткою його святих мощей, які було багато років тому передано з Риму спеціально для майбутнього Кафедрального Собору на березі Дніпра.

Pages