Archive - 2021

December 5th


В 24-у Неділю після П’ятидесятниці Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Iосиф (Богайчик), духовенства єпархії. Вознести молитви Господу у Недільне Богослужіння зібралися православні міста.

December 4th


Сьогодні багаточисленні прихожани Свято-Успенського кафедрального собору молитовно відзначили велике двунадесяте свято Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до Єрусалимського храму. Божественну Літургію очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля собору архімандрита Iосифа (Богайчик), духовенства єпархії. По закінченню Літургії перед святою іконою Введення була здійснена молитва та проспіване величання Пресвятій Діві Марії. В цей день було багато сповідників та причасників Святих Христових Таїн.

December 3rd


В канун великого двунадесятого свята Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до Єрусалимського храму Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив святкове Богослужіння у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Iосиф (Богайчик), духовенство єпархії. Розділити радість спільної молитви під час торжества, яке відзначається у Різдвяний піст, зібралися прихожани собору.

November 22nd


22 листопада православні УПЦ молитовно вшановують свято на честь Ікони Божої Матері "Скоропослушниця". Ікона Божої Матері, з назвою "Скоропослушниця" - древній чудотворний образ, який знаходиться на Святій Горі Афон, у монастирі Дохіар. Цього дня Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Потоцькому Антоніє-Феодосіївському чоловічому монастирі. Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архімандрит Василій (Анохін), духовенство єпархії. Розділити духовну радість молитви до монастиря з’їхалися паломники.

November 21st


Сьогодні Свята Українська Православна Церква молитовно відзначає Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Цього дня Престольне свято відзначив храм на честь Святого Архістратига Михаїла в м.Глобино. Божественну Літургію очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля храму, благочинного Глобинського округу протоієрея Володимира Хохидри та численного духовенства єпархії. Під час Богослужіння Митрополит урочисто нагородив протоієрея Олександра Ісаакова - настоятеля Свято-Троїцького храму с. Пронозівка правом носіння Хреста з прикрасами.

Pages