Archive - Jul 11, 2018

Date


В канун дня чествования святых Славных и Всехвальных Первоверховных апостолов Петра и Павла архиепископ Кременчугский и Лубенский Николай совершил Вечернее Богослужение в Петро-Павловском храме г. Кременчуга. Перед началом Богослужения священнослужители и православные торжественно встретили привезенные мощи святых Первоверховных апостолов Петра и Павла. Святые мощи для молитвенного поклонения будут постоянно находится в храме. Высокопреосвященнейшему архиепископу Николаю сослужили настоятель храма протоиерей Виталий Богайчик, духовенство епархии.


З 2 по 6 липня у Кременчуцькій єпархії, з благословення архієпископа Кременчуцького і Лубенского Миколая, відбувся виїзний семінар синодального відділу у справах сім’ї УПЦ в напрямку «Методологія роботи з сім’ями на парафіях». Окремо, в кожному благочинні, заступник голови місії синодального відділу протоієрей Іоанн Ружицький, та голова сімейного відділу Львівської єпархії протоієрей Михаїл Коник поділилися досвідом своєї роботи, та запропонували методи, накопичені синодальним відділом за останній час праці по єпархіях нашої Церкви.


Діти Недільної школи Свято-Покровського храму села Кам'яні Потоки здійснили паломницьку поїздку до сонячної Одеси. Поїздку, яка тривала 3-4 липня, організував ієрей Олександр Панчук. Паломники відвідали Преображенський собор, Іверський монастирь, Успенський монастир та цікаві визначні місця міста. І, звісно, наприкінці екскурсії діти мали змогу побувати на морі! Загалом, діти були у захваті, так як отримали безліч вражень.