Архив - 2018

Дата

Июнь 19th


Иконы привезли глава епархиального отдела по взаимодействию с ВСУ протоиерей Константин Маслов и глава епархиального отдела медицины протоиерей Иоанн Вус в 1-ю городскую больницу Кременчуга, к маленьким пациентам детской реанимации и Кременчугский 107-й реактивный артиллерийский полк в рамках Всеукраинского Крестного хода мощей святых целителей по госпиталям и больницам Украины, который второй месяц проходит по благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия.

Июнь 17th


З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, Синодальний відділ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України УПЦ розпочав Всеукраїнський Хресний хід з іконами та мощами Святих цілителів військовими шпиталями та лікарнями, у яких перебувають на лікуванні учасники АТО. Святині з 17 до 20 червня знаходитимуться у Свято Троїцькому храмі м.Кременчука і щодня будуть доставлятися для молитовного поклоніння у лікарі Кременчука.


17 червня, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай  звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Глобино. На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Миколая у цей Недільний день Йому співслужили митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, а також настоятель храму протоієрей Володимир Хохідра, духовенство єпархії. На Богослужіння зібралися багато православних вознести молитви Господу. По завершенні Владики привітали священнослужителів і прихожан з Недільним днем, побажали Божого благословення та здравія.

Июнь 14th


30 мая в парке Мира проходила спартакиада для детей-инвалидов г.Кременчуга. Дети соревновались в разных видах спорта: рыбалка, кегли, броски мяча, дартс, приседания. Дети-инвалиды участвуя в спартакиаде ни чуть не уступали другим участникам, проявляя силу воли достигая при этом поразительных результатов. В конце проведения спартакиады все участники получили награды, грамоты и сладкие угощения. 

Июнь 13th


З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія був проведений ІІІ щорічний благодійний фестиваль «Божі діти». Фестиваль пройшов під патронатом Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, за підтримки БО БФ «Святих благовірних князів Бориса та Гліба» і ГО «Божі діти» в Міжнародному палаці культури та мистецтв (палац «Жовтневий»). Розпочався фестиваль зі співу молитви, яку виконав дитячий хор Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Страницы