Archive - Sep 4, 2017


3 вересня, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну Літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, а також братія монастиря в священному сані.


Для Православної Церкви стало добрим звичаєм перед початком нового навчального року здійснювати молебні за дітей, які навчаються. У ці дні Церква молиться про те, щоб «Господь ниспослал на отроков дух премудрости и разума, чтобы они могли разуметь и памятствовать доброе и душеполезное учение». Тож, традиційно, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Лубни, 31 серпня, відбувся молебінь перед навчанням дітей. До храму в цей день прийшли діти разом з батьками та рідними, а також студенти.


Закончились долгие летние каникулы, и в первый день осени дети по всей Украине снова отправились в школу за новыми знаниями. В городах и весях Кременчугской епархии  в школах и церквах дети получили напутственное слово и благословение от священников нашей епархии. Это уже стало доброй традицией перед началом учебного года - служить со школьниками и студентами молебен и надавать им благословение на успешное и усердное обучение. Благословил на добрые дела, успешное начинание, здравие и глава молодежного епархиального отдела, настоятель Свято-Покровского храма с.


1-го вересня   протоієрей  Ростислав Дудка, настоятель Свято-Георгієвського храму с. Нові Мартиновичі, благословив на урочистій лінійці учнів Ново - Мартиновицької школи 1-3 ступенів Пирятинського р-ну, а також вручив першокласникам подарунки - шкільні набори. Варто відзначити, що село Нові Мартиновичі веде свою історію з 1992 року, коли жителі з Поліського району Київської області (Чорнобильської зони) були переселені в новозбудоване село Полтавської області. Від самого створення села благочинним Пирятинського округу протоієреєм Михаїлом Ціко служилися молебні.