Archive - Sep 20, 2017

Биография

С 1 сентября 1984 года обучался в средней школе Севастополя и в музыкальной школе по классу скрипки. В 1989 оставил учебу в музыкальной школе по собственному желанию. 25 мая 1994 года окончил среднюю общеобразовательную школу № 57 города Севастополя.

1 августа 1994 года был зачислен студентом экономического института Севастополя на дневное отделение по специальности «экономист».


Напередодні свята Різдва Пресвятої Богородиці, у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука відбулось святкове Вечірнє Богослужіння. Богослужіння очолив архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай. Архіпастирю співслужили клірики храму і єпархії. По завершенні Високопреосвященніший архієпископ Миколай привітав духовенство і вірян з наступаючим святом та побажав молитовного заступництва Пресвятої Богородиці.


9 вересня для мешканців с.Заїченці Хорольського благочиння стало пам’ятним днем – після довгої клопітної праці, зусиллями керівництва і жителів села, майстрів та багатьох жертводавців, у самому серці села, по благословенню архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, урочисто відкрито новий домовий храм. Освячення храму на честь Архістратига Михаїла здійснив благочинний Хорольського округу протоієрей Володимир Лега у співслужінні духовенства Хорольського і Семенівського благочинь.