Archive - Jul 2017

Date

July 28th


28 липня, у день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія, День Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну Літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужив єпископат майже з усіх єпархій УПЦ – 73 архієреї, а також насельники та гості Лаври у священному сані. У Богослужінні прийняв участь і єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай.

July 27th


27 июля, в канун праздника Крещения Руси и по случаю празднования 25-летия проведения исторического Харьковского Архиерейского Собора, епископ Кременчугский и Лубенский Николай принял участие в молебне на Владимирской горке и Крестном ходе.


С 15 по 25 июля Воскресная школа при Свято-Успенском кафедральном  соборе г.Кременчуга выехала на традиционное летнее семейное поселение в с.Заможное Глобинского района. Руководитель школы Татьяна Попова для начинающих организаторов летних лагерей делится своей программой проживания: «День первый: заезд, семейное барбекю, дискотека.

День второй: купание, игры на пляже, игровая программа «Близкие люди», костёр.

День третий: конкурс бодиарта «Мы – весёлые зверушки», летний кинотеатр «Под звёздным небом».

July 26th


26 липня на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Перед початком роботи Синоду його члени помолилися за Божественною Літургією в Аннозачатіївському храмі Києво-Печерської Лаври.


Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив всім вірянам Української Православної Церкви 28 липня 2017 року о 12:00 прочитати молитву «Отче наш» 12 разів з додаванням таких слів: «Господи помилуй нас, прости наші гріхи і благослови Україну і народ наш миром». Також в монастирях і храмах усіх єпархій в цей час слід звершити колокольний дзвін «Благовіст».

Pages