Архив - мая 28, 2017


28 травня, у неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського собору, у Києво-Печерській Лаврі відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої 25-літньому ювілею з дня проведення Харківського Архієрейського Собору. На відкритті були присутні численні архіпастирі Української Православної Церкви, у тому числі і єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, священнослужителі та представники ЗМІ.


28 травня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень з нагоди 25-ліття Харківського Архієрейського Собору на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.


28 травня, у Неділю Святих Отців I Вселенського Собору, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. В урочистому Богослужінні прийняв участь і єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай.