Archive - May 2017

Date

May 30th


25 травня, у великий день Вознесіння Господнього, Свято-Троїцький приход села Березова Рудка Пирятинського району прославив Бога Божественною Літургією. Розділити радість свята з’їхалися більше сотні  паломників не лише з Полтавщини, а й з інших регіонів України. Очолив Божественну Літургію настоятель Просвітницького центру і Сестринства на честь Преподобномучениці Рафаїли, ігумені Чигиринської – протоієрей Василій Сіренко.

May 28th


28 травня, у неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського собору, у Києво-Печерській Лаврі відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої 25-літньому ювілею з дня проведення Харківського Архієрейського Собору. На відкритті були присутні численні архіпастирі Української Православної Церкви, у тому числі і єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, священнослужителі та представники ЗМІ.


28 травня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень з нагоди 25-ліття Харківського Архієрейського Собору на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.


28 травня, у Неділю Святих Отців I Вселенського Собору, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. В урочистому Богослужінні прийняв участь і єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай.

May 27th


ПОСЛАННЯ Священного Синоду до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян

з нагоди 25-ої річниці Харківського Архієрейського Собору Української Православної Церкви

Ваші Високопреосвященства і Преосвященства! Дорогі отці, браття і сестри!

Pages