Архив - апр 10, 2017


В канун Пасхи, в Иерусалиме, в Храме Гроба Господня, символизируя воскрешение Иисуса Христа, cходит Благодатный огонь. Делегация Украинской Православной Церкви доставляет священный огонь в специальных лампадах в Украину, затем он передается в каждую область. В Кременчуг епископ Кременчугский и Лубенский Николай, вместе с духовенством, привезет частицу Благодатного огня из Храма Гроба Господнего в субботу в 23.00. Все желающие смогут зажечь от огня свечи и лампадки и принести частичку святыни в свой дом.


Участь у церемонії відкриття якого взяли міський голова Віталій Малецький та його заступники,  народний депутат України Юрій Шаповалов, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, директор Департаменту охорони  здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, міністр охорони здоров’я 2007 – 2010 років, завідувач кафедри управління охороною суспільного здоров'я Національної академії державного управління при Президентові України Василь Князевич,  представники територіальних громад, які в майбутньому можуть увійти до Кременчуцького госпітального округу, депутати міської р


Сьогодні на базі Другої міської лікарні було відкрито відділення паліативної допомоги людям із важкими захворюваннями.


У велике свято Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пріснодіви Марії, храм у Лохвиці, освячений на його честь, святково і велелюдно відзначив престольне свято. У цей день настоятель храму благочинний Лохвицького округу протоієрей Михаїл Товстяк очолив Божественну Літургію святителя Іоанна Золотоустого. Вшанувати особливе свято зійшлися сотні вірян, серед них багато паломників з м.Заводське, с.Чернухи та ін. Почесною гостею стала і шанована матушка Марія Малетич.