Archive - Nov 2017

Date

November 30th


22 листопада архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив чин освячення фундаменту та закладення капсули під будівництво храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці у с. Майорщина Гребінківського благочиння. Його Високопреосвященству співслужили благочинний Гребінківського округу протоієрей Василій Ціко, настоятель храму протоієрей Василій Коліщак, духовенство єпархії. Помолитись Господу під час такої важливої події зібралися жителі та гості села.

November 29th


В Лубенській галереї образотворчого мистецтва нещодавно проходила виставка робіт художника Олександра Мірошниченка, приурочена до Міжнародного Дня захисту тварин. Діти Недільної школи при храмі Різдва   Пресвятої  Богородиці відвідали виставку і були вражені від побаченого. І хоча роботи майстра були виконані олівцем, в стилі графіки, діти довго   роздивлялися зображення різних екзотичних тварин. Майстерність художника надзвичайно висока. Відчувалися не тільки хутро, шкіра, а, навіть і настрій тварин.


28 листопада, у перший день Різдвяного посту, понад 50 православних жителів с.Березова Рудка, духовні чада отця Василія з Черкас, Миргорода, Бахмача, Києва та інших міст України звершили традиційну паломницьку поїздку до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Організатором поїздки до головного українського монастиря був настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Василій Сіренко. Цього дня сотні паломників возносили молитви Господу, молилися у святих пещерах та поклонялися до святих мощей, які покояться в Києво-Печерській Лаврі.

November 26th


25 ноября вся Украина с грустью вспоминает печальные события из истории нашего народа. Эти события связаны с бесчеловечным отношением к простому народу, ко своим же согражданам. И вследствие такого жестокого отношения погибло много мирных граждан. Эти люди погибли от голода. И воспоминания об этом событии надолго останется в памяти людей, прошедших этот страшный час. Наша же задача сохранить эту память и передать следующим поколениям, чтобы ничего подобного больше не повторилось в истории нашего народа. 

November 23rd


Щоб віддати  пошану  всім жертвам  голодоморів та політичних репресій минулого століття,  жителі Глобине зібралися  23 листопада біля пам’ятного знаку Жертвам голодомору на Центральному цвинтарі  міста, на мітинг-реквієм. Благочинний Глобинського округу, настоятель Свято-Михайлівської церкви протоієрей Володимир Хохідра відправив панахиду по безвинно убієнних жертвах 1932 -1933 років. Тоді в голодоморні роки, в часи політичного терору, розстрілів і заслань –  ці жертви не мали права, навіть на поховання за православними та людськими традиціями.

Pages