Archive - Oct 18, 2017

Date


Кременчуцький батальйон Національної гвардії України військова частина 3059 відзначала 17-ту річницю із дня свого формування. Сьогодні військовослужбовці частини гідно несуть службу з охорони громадського порядку у Кременчуці, Києві та інших містах України, а також  у зоні проведення антитерористичної операції. З черговою річницею створення в/ч 3059 бійців батальйону привітав їх командир полковник Олександр Аленін. Він зазначив, що час довів, що рішення про створення військового підрозділу було вірним.


15 жовтня жителі с. Іванове Глобинського району вийшли на окраїну селища, де відбулося освячення знаменного Поклонного Хреста. Цього святкового дня люди не приховували радості з приводу історичної події – благої традиції встановлювати Хрести на в’їзді та виїзді села. Чин освячення величних Хрестів здійснили благочинний Глобинського округу протоієрей Володимир Хохідра та настоятель Свято-Покровського храму і Успіння Пресвятої Богородиці с. Великі Кринки протоієрей Олександр Яресько.


Невеличке село Корещина Глобинського району надзвичайно шанує традиції та пам’ятає людей, які своєю працею та талантом прославили Батьківщину. 14 жовтня, у свято Покрова Пресвятої Богородиці, у Свято-Покровському храмі відбулася Божественна Літургія, яку очолив благочинний Глобинського округу протоієрей Володимир Хохідра. На святкове Богослужіння зібралися багато жителів села та гості, шанувальники української пісні, яку так любила і співала Полтавська берегиня Раїса Опанасівна Кириченко. Відома українська співачка, Герой України, народилася і була похована за її заповітом у с.Корещина.


Воскресная школа Свято-Успенского кафедрального собора г.Кременчуга подвела итоги конкурса сочинений «Письмо Ангелу-хранителю». Это творческое соревнование проводится в коллективе уже третий год подряд. Ребята в конце лета пишут, на первый взгляд, обычное сочинение, которое мы все когда-то писали в школе на тему «Как я провел (провела) летние каникулы».