Архив - 2017

Август 16th


За доброю традицією, у перші дні посту, віряни села Березова Рудка та ближніх сіл заручаються молитовною підтримкою святих, які засіяли на Київській землі. 15 серпня сестри милосердя Просвітницького центру і Сестринства на честь преподобномучениці Рафаїли Чигиринської села Березова Рудка, прихожани Свято-Троїцької громади разом з настоятелем протоієреєм Василієм Сіренко, настоятель Свято-Миколаївського храму села Вікторія протоієрей В’ячеслав з матушкою, відвідали Києво-Печерську Лавру.

Август 15th


У Свято-Троїцькому храмі села Березова Рудка Пирятинського району продовжуються традиції благодійності. Сестри милосердя Просвітницького центру та Сестринства на честь преподобномучениці Рафаїли Ігумені Чигиринської привітали зі святом 1 вересня дітей з малозабезпечених родин прихожан Храму. До цієї важливої події в житті маленької людини сестри милосердя Сестринства 11 та 13 серпня вручали дітям подарунки – набори першокласника. Поздоровлення почалося з молебню, який відслужив настоятель храму протоієрей Василій Сіренко.

Август 14th


Паломницькі поїздки є невід’ємною частиною церковного життя для сучасних людей. Досить часто знайомство з Православною Церквою розпочинається саме завдяки паломництву. І хоча раніше революція й зруйнувала традиції паломництва в нашій країні, та все ж не змогла їх викорінити. У наші дні духовна традиція подорожувати по святим місцям активно відроджується, і сьогодні багато людей відвідують як добре відомі, так і мало знайомі монастирі і храми.

Август 12th


12 августа, в день памяти святого мученика Иоанна Воина, храму св. мч. Иоанна-Воина г. Кременчуга исполнилось 7 лет. По случаю престольного дня молодого храма вознести молитвы Господу пришли множество кременчужан. Традиционно перед праздничной Литургией был отслужен водосвятный молебен св.мч. Иоанну Воину. На Божественной Литургии настоятелю храма протоиерею Константину Маслову сослужили секретарь епархии протоиерей Виктор Капертехов, духовенство города.

Август 11th


9 серпня у Хоролі, по благословенню єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, освятили нову каплицю Святого цілителя та великомученика Пантелеймона, яка розташована на території центральної районної Хорольської лікарні. Чин освячення здійснив благочинний Хорольського округу, настоятель Свято-Успенського храму міста протоієрей Володимир Лєга.

Страницы