Archive - May 2015

Date

May 31st


Сегодня в Свято-Троицком храме Кременчуга торжественно отметили великий православный праздник. Под своды Троицкого храма пришли множество верующих, чтобы в этот особо почитаемый святой день через молитву, через покаяние и участие в жизни церковной укреплять свои души, свою жизнь в соответствии с законом Христовым. В престольный праздник Троицкого храма Божественную Литургию возглавил епископ Кременчугский и Лубенский Николай. Его Преосвященству сослужили настоятель храма протоиерей Анатолий Дружко, клирики храма и духовенство епархии.


До уваги православних читачів у червневому випуску офіційного видання Кременчуцької єпархії УПЦ «Вісник Кременчуцької Єпархії» православні новини про архієрейські Богослужіння, благодійність, життя та добрі справи молоді. У червні розпочинається Петров (Апостольський) піст: читайте про історію, традиції місіонерського посту, поради та пісні рецепти. Для православних – інформація про те, як готуватися до Святого Причастя, про єпархіальне свято преподобномучениці Олімпіади та про всі православні свята, які є у червні.


У духовному житті Кременчука вагоме місце посідає Свято-Троїцький храм. Мабуть, мало знайдеться городян, які б хоч раз не побували у храмі, що має багату історію, переживав разом з кременчужанами часи розквіту і занепаду міста, неодноразово відбудовувався. Сьогодні сотні сучасників йдуть до храму вознести молитви Господу, прохають Божого благословення на мир, здоров’я, добрі справи. Звичайно, в усі часи були і є люди, для яких Свято-Троїцький храм є шляхом до Господа, духовним натхненням, цілим життям. Одним з таких є протоієрей Анатолій Дружко, настоятель храму.

May 30th


Сегодня, накануне дня Святой Троицы (Пятидесятницы), епископ Кременчугский и Лубенский Николай возглавил Всенощное бдение в Свято-Успенском кафедральном соборе г.Кременчуга. Его Преосвященству сослужили духовенство собора. На Богослужение собрались вознести молитвы православные города, так как празднику Пятидесятницы предшествует Троицкая вселенская поминальная суббота, установление которой восходит к преданию апостольскому.

May 28th


22 травня 29 паломників Козельщанського Будинку дитячої та юнацької творчості  вирушила у поїздку із Козельщини до урочища Кип’яче, що на Житомирщині. До складу групи ввійшли вчителі району, які викладають уроки з християнської етики, працівники установ та організацій селища, сусідніх районів. Добра духовна традиція - по завершенню навчального року вирушати до православних святинь України, у позашкільному закладі склалася давно.

Pages