Archive - Jan 2015

Date

January 29th


Благочинний Лохвицького округу протоієрей Михаїл Товстяк разом з настоятелем храму села Луки протоієреєм Володимиром Ольшанським за доброю традицією відвідали хоспис, який знаходиться у селі Лука. Поспілкувавшись з медперсоналом та хворими відправили молебень за здоров’я всіх пацієнтів лікарні, привітали із минувшими Різдвяними святами, побажали здоров’я, турботи та поваги близьких, довголіття на мирній землі.

January 28th


З благословення єпископа Кременчуцького та Лубенського Миколая  з 06 по 12 лютого у Кременчуці триватиме Православна виставка-ярмарок. Захід організовано у Міському палаці культури за адресою бульвар Пушкіна, 2. У виставці будуть представлені духовна література, різноманітні ікони, ладан, мед, ювелірні церковні вироби, оренбуржські пухові хустки та багато інших речей, вироблених руками майстрів. У ярмарці беруть участь храми та монастирі Кременчуцької єпархії, виставка працюватиме с 9.00 до 19.00 год. Запрошуємо усіх кременчужан та гостей міста!

January 21st


За інформацією настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Сергія Панчука, діти Недільної школи Свято - Покровського храму с. Кам'яні Потоки традиційно відвідали Кременчуцьку школу - інтернат імені Макаренка. Молодь Недільної школи із задоволенням поспілкувалися з вихованцями закладу та привітали дітей з Різдвяними святами творчими виступами.

January 20th


19 січня, у велике православне свято Хрещення Господнього, у Благовіщенському храмі м.Лохвиця відбулася Божественна Літургія. Очолив Богослужіння настоятель храму, благочинний Лохвицького округу протоієрей Михаїл Товстяк. Чин Великого освячення води традиційно відбувся на березі затоки Псла у Лохвиці. Безліч городян та гостей міста прийшли у спільній молитві до Господа попросити миру і добра, освятити воду, багато хто за давньою традицією, з вірою у цілющість води, окуналися у річку.

January 19th


За информацией главы епархиального военного отдела протоиерея Константина Маслова, в православный праздник Крещения Господня состоялось освящение воды, а также помещений Кременчугского 107-го реактивно-артиллерийского полка. После молебна и.о. командира полка А.Г. Захаржевский выразил благодарность Кременчугской епархии за тесное сотрудничество, общие молитвы и духовное окормление. В этот же день состоялся водосвятный молебен и освящение офиса и производства завода минеральных вод "Изумруд".

Pages