Archive

May 15th, 2022


Сьогодні, у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Після читання святого Євангелія Митрополит Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, привітав з Недільним днем, подякував за справи милосердя для нужденних.

May 13th


Дорогі брати та сестри! Сьогодні Україна переживає важкі часи у зв’язку з військовою агресією зі сторони Російської Федерації. Українською Православною Церквою було сформульовано чітку позицію про підтримку українського народу та захисників нашої держави. Предстоятелем УПЦ Блаженнішим Онуфрієм, митрополитом Київським і всієї України,  та керуючим Кременчуцькою єпархією Миколаєм, митрополитом Кременчуцьким і Лубенським та всім єпископатом нашої церкви було засуджено агресію Російської Федерації.

May 10th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про постійну роботу у справах милосердя: «Милістю Божою, за сприяння "Кохнівський хлібзавод" ми передали допомогу тим, хто найбільше страждає від війни! За надання 300 свіжих найсмачніших хлібців і кексів, які поїдуть тим, хто давно не може купити собі ні хліба, ні іншої їжі, велика подяка від волонтерів громаді храму. Велике дякую за підтримку!»

May 8th


В Неділю третю після Пасхи, день пам’яті святих Жон-Мироносиць, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство єпархії. Після читання святого Євангелія Владика Миколай звернувся до вірян зі словом проповіді, розповів про особистості учениць Господа, яких вшановує сьогодні Свята Українська Православна Церква, привітав парафіянок з Неділею Жон-Мироносиць.

May 7th


Сьогодні, напередодні Неділі 3-ї після Пасхи, дня пам’яті святих Жон-Мироносиць у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Вечірнє Богослужіння. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство єпархії. Вознести молитви Господу прийшли православні міста. По завершенню Богослужіння Митрополит Миколай виголосив промову та преподав святительське благословення.

Pages