Archive

February 5th, 2023


У Неділю 34-ту по П’ятидесятниці, Неділю про Митаря і Фарисея, Собор новомучеників та сповідників Церкви, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Розділити з духовенством соборні молитви Господу зібралися православні міста. 

February 3rd


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає у Фейсбук чергові новини з передової: «Кременчуцька єпархія продовжує надавати допомогу нашим військовим. Сьогодні нас «прилетіли» одразу два звіти від хлопців з 46-ї та 77-ї бригади, для яких ми з вами збирали допомогу.

January 29th


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає у Фейсбук історію справ милосердя нашої молоді: «Живе на Полтавщині одна дівчинка, про яку я вже писав раніше. Вона, як і мільйони українських дітей, бажає жити під тихим мирним небом. Але вона не тільки цього бажає - вона робить усе від неї залежне. Гроші, які вона могла витратити на іграшки, або на Смаколики, вона передає для військових. Завдяки Дарині Черненко ми змогли закупити цілу коробку одноразових душів для захисників.

January 28th


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про чергову допомогу на передову: «Нарешті з'явилася можливість відправити саперні лопатки до 46-ї бригади ДШВ. До саперок доклали хлопцям каву, від "Зелених дверцят", а  волонтерка Ірина Клепач - теплі устілки та хімічні грілки, а також завдяки усім небайдужим передали 200 свічок!

Хто бажає допомогти військовим - карта для допомоги 4441 1144 1592 3497

January 26th


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що разом з громадою храму продовжують виготовляти окопні свічки: «Наразі перевіряємо новий спосіб їх виготовлення. Результати приємні - свічка горить 5 годин та майже не коптить по зрівнянню з раніш зробленими свічами. В кого є можливість допомагати воїнам та всім нужденним – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров. Квітки Цісик (колишня Л. Товстого) 20-А, або пишіть в особисті повідомлення на Фейсбук.

Pages