Сьогодні молитовно відзначають свято Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, одне з дванадцяти найбільших і найшанованіших свят церковного року. Свято присвячене події, коли батьки Діви Марії, праведні Йоаким і Анна, привели свою трирічну доньку до Єрусалимського храму, виконуючи давню обітницю присвятити дитину Богові.
Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у храмі святого Апостола Андрія Первозванного м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, священнослужителі єпархії. Вознести гарячі молитви Господу зібралися прихожани храму.
За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
По завершенні Літургії Митрополит Миколай виголосив проповідь, розповів про духовний сенс свята Введення Діви Марії в Єрусалимський храм, привітав зі святом, преподав святительське благословення.
Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!







