Завтра, 4 грудня, Свята Українська Православна Церква молитовно вшановує Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої і Приснодіви Марії. Напередодні особливо шанованого свята Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Вечірнє Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, священнослужителі храму і єпархії. Вознести гарячі молитви Господу зібралися прихожани храму. По завершенні Богослужіння…
День: 03.12.2023
03.12.2023р. Кременчук. Неділя 26-та після П’ятидесятниці
В Неділю 26-ту після П’ятидесятниці Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, священнослужителі храму і єпархії. Вознести гарячі молитви Господу зібралися прихожани храму. За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і…