Сьогодні, в день пам’яті преподобного Віссаріона, єгипетського подвижника IV століття, духовенство Кременчуцької єпархії урочисто привітали з річницею архієрейської хіротонії Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая.
Його Високопреосвященство очолив Божественну Літургію у у Козельщанському Різдва Пресвятої Богородиці жіночому монастирі у співслужінні священнослужителей єпархії. Разом із духовенством на святковому Богослужінні возносили молитви Господу ігуменя монастиря Варсонофія (Семенюк), прихожани монастиря.
Духовенство та прихожани храму тепло привітали Владику зі значимим днем вірного і ревного служіння Господу.
За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
По завершенні Богослужіння Митрополит Миколай виголосив проповідь, преподав святительське благословення.
Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!