Сьогодні, на п’ятій седмиці Великого посту, у п’ятницю ввечері, у храмі Апостола Андрія Первозванного відбувся урочистий спів акафісту Божій Матері. Цей день має назву Субота Акафісту, коли православні християни з особливою шаною прославляють Діву Марію. День цей за церковним календарем отримав назву Похвали Божої Матері, або ж суботи акафіста.
Богослужіння очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні священиків єпархії. Прихожани храму зібралися вознести гарячі молитви Господу.
Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!





